Aruba SFP (mini-GBIC) transceiver modul Gigabit Ethernet

ArubaSFP (mini-GBIC) transceiver modulGigabit Ethernet

1.695 kr.
Forsendelse fra 0 kr.
Bestillingsvare (ikke på lager). Ukendt leveringstid.
Lignende produkter på lager
Aruba varenummer J9054D
Dustin varenummer 5011161745

Datablad

  • Fabrikant
  • Netværkskabeltype
    SFP (mini-GBIC) transceiver modul
  • Dataforbindelsesprotokol
    Gigabit Ethernet
  • Venstre forbindelsestype
    LC multimodus
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer SFP (mini-GBIC) transceiver modul

Generelt

Fabrikant
Produktlinje
HPE
Antal pakker
1
Netværkskabeltype
SFP (mini-GBIC) transceiver modul

Kabel

Venstre forbindelsestype
LC multimodus

SFP-modul

Model
Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi
Kabling
Kabeltype
Ethernet 100Base-FX
Maks. overføringsafstand
2,000 m

Netværk

Dataforbindelsesprotokol
Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed
0.1 Gbps

Hardwarespecifikation

Interface
1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.