Aruba SFP (mini-GBIC) transceiver modul

Gigabit Ethernet

1 695 kr
  • Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5011161745
  • Prod. varenr.
  • J9054D

Datablad

Generelt
Fabrikant Aruba
Produktlinje HPE
Antal pakker 1
Netværkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Kabel
Venstre forbindelsestype LC multimodus
SFP-modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype Ethernet 100Base-FX
Maks. overføringsafstand 2000 m
Netværk
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 0.1 Gbps
Hardwarespecifikation
Interface 1 x Ethernet 100Base-FX - LC multi-mode