img

Pro Optix Patchkabel

SC/UPC LC/UPC OM4 1m

280 kr
  • Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5011126609
  • Prod. varenr.
  • OM4-LC-SC-1M-P

Datablad

Overskrift
Fabrikant Pro Optix
Kabel
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Venstre forbindelsestype LC/UPC
Han/hun venstre forbindelse Han
Antal af venstre forbindelser 2
Højre forbindelsestype SC/UPC
Han/hun højre forbindelse Han
Antal af højre forbindelser 2
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Overensstemmelsesstandarder OM4
Diverse
Farve Lilla
Mål og vægt
Længde 1 m
Service & Support
Type 2 års garanti