Pro Optix Patchkabel SC/UPC SC/UPC OM4 5m

Pro Optix Patchkabel SC/UPC SC/UPC OM4 5m

357,50 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Afsendes inden for 3-4 dage
Pro Optix varenummer OM4-SC-SC-5M-P
Dustin varenummer 5011126605

Datablad

  • Højre forbindelsestype
    SC/UPC
  • Venstre forbindelsestype
    SC/UPC
  • Diameter af kore / belægning
    50 / 125 my
  • Overensstemmelsesstandarder
    OM4
  • Længde
    5 m

Hvor er specifikationen, tilbehøret og anmeldelserne?

Vi har flyttet lidt rundt på tingene. Specifikationen, tilbehøret og anmeldelserne finder du fremover under vores faner lidt længere oppe.

Specifikationer Patchkabel

Overskrift

Fabrikant
Pro Optix

Kabel

Teknologi
Fiberoptik
Fiberoptiktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Venstre forbindelsestype
SC/UPC
Han/hun venstre forbindelse
Han
Antal af venstre forbindelser
2
Højre forbindelsestype
SC/UPC
Han/hun højre forbindelse
Han
Antal af højre forbindelser
2
Diameter af kore / belægning
50 / 125 my
Overensstemmelsesstandarder
OM4

Diverse

Farve
Lilla

Mål og vægt

Længde
5 m

Service & Support

Type
2 års garanti
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.