Grundet juletravlhed kan der forekomme 1-3 dages længere leveringstid.

img
img

Pro Optix Patchkabel

LC/UPC LC/UPC

175 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5011126456
  • Prod. varenr.
  • OS1-LC-LC-1M-P

Datablad

Kabel
Teknologi Fiberoptik
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Venstre forbindelsestype LC/UPC
Han/hun venstre forbindelse Han
Antal af venstre forbindelser 2
Højre forbindelsestype LC/UPC
Han/hun højre forbindelse Han
Antal af højre forbindelser 2
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Overensstemmelsesstandarder OS1
Diverse
Farve Lilla
Mål og vægt
Længde 100 cm
Længde i Meter 1 m
Service & Support
Type 2 års garanti
Kom foran i køen til Black Friday!