img

Pro Optix SFP+ transceiver modul (svarende til: Huawei HUA-SFP-10G-BX-D-LR20)

10 Gigabit Ethernet

1 495 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5011126269
  • Prod. varenr.
  • HUA-SFP-10G-BX-D-LR20-O

Datablad

Generelt
Fabrikant Pro Optix
Produktlinje Pro Optix
Antal pakker 1
Netværkskabeltype SFP+ transceiver modul
Kabel
Venstre forbindelsestype LC enkelttilstand
SFP-modul
Model Indstiksmodul
OEM-producentækvivalent delnummer Huawei HUA-SFP-10G-BX-D-LR20
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype Ethernet 10GBase-LR
Maks. overføringsafstand 20000 m
Egenskaber Bi-Directional (BiDi), Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Netværk
Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 1330 (TX) / 1270 (RX) nm
Hardwarespecifikation
Interface 1 x Ethernet 10GBase-LR - LC single-mode hun x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 70 °C
Garanti
Type 3 års garanti
Service & Support Begrænset garanti - 3 år
Kom foran i køen til Black Friday!