img

Pro Optix XFP transceiver modul (svarende til: HP JD117B)

10 Gigabit Ethernet

895 kr
  • Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5011126035
  • Prod. varenr.
  • JD117B-O

Datablad

Generelt
Fabrikant Pro Optix
Produktlinje Pro Optix
Antal pakker 1
Netværkskabeltype XFP transceiver modul
Kabel
Venstre forbindelsestype LC multimodus
SFP-modul
Model Indstiksmodul
OEM-producentækvivalent delnummer HP JD117B
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype Ethernet 10GBase-SR
Maks. overføringsafstand 550 m
Egenskaber Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Netværk
Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Hardwarespecifikation
Interface 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode hun x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 70 °C
Garanti
Type 3 års garanti
Service & Support Begrænset garanti - 3 år

Testsammanfattning för

Baseret på analyser af bruger- og ekspertanmeldelser indsamlet fra hele verden.