Grundet juletravlhed kan der forekomme 1-3 dages længere leveringstid.

img

Pro Optix QSFP+ transceiver modul (svarende til: Cisco QSFP-40G-LR4)

40 Gigabit Ethernet

7 495 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 0 kr
  • Varenummer
  • 5011125913
  • Prod. varenr.
  • QSFP-40G-LR4-P

Datablad

Generelt
Fabrikant Pro Optix
Produktlinje Pro Optix
Antal pakker 1
Netværkskabeltype QSFP+ transceiver modul
Kabel
Venstre forbindelsestype LC enkelttilstand
SFP-modul
Model Indstiksmodul
OEM-producentækvivalent delnummer Cisco QSFP-40G-LR4
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype Ethernet 40GBase-LR4
Maks. overføringsafstand 10000 m
Egenskaber Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Netværk
Dataforbindelsesprotokol 40 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 40 Gbps
Hardwarespecifikation
Interface 1 x Ethernet 40GBase-LR4 - LC single-mode hun x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 70 °C
Garanti
Type Begrænset livtidsgaranti
Service & Support Begrænset garanti - livstid
Kom foran i køen til Black Friday!