Grundet juletravlhed kan der forekomme 1-3 dages længere leveringstid.

img

Pro Optix SFP28 transceivermodul (svarende til: Cisco SFP-25G-LR)

25 Gigabit Ethernet

2 095 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 0 kr
  • Varenummer
  • 5011125896
  • Prod. varenr.
  • SFP-25G-LR-O

Datablad

Generelt
Fabrikant Pro Optix
Produktlinje Pro Optix
Antal pakker 1
Netværkskabeltype SFP28 transceivermodul
Kabel
Venstre forbindelsestype LC enkelttilstand
SFP-modul
Model Indstiksmodul
OEM-producentækvivalent delnummer Cisco SFP-25G-LR
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype Ethernet 25GBase-LR
Maks. overføringsafstand 300 m
Egenskaber Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Netværk
Dataforbindelsesprotokol 25 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 25 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Hardwarespecifikation
Interface 1 x Ethernet 25GBase-LR - LC enkelttilstand hun x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 70 °C
Garanti
Type 3 års garanti
Service & Support Begrænset garanti - 3 år
Kom foran i køen til Black Friday!