Grundet juletravlhed kan der forekomme 1-3 dages længere leveringstid.

img

Pro Optix SFP+ transceiver modul (svarende til: Cisco SFP-10G-ZR)

10 Gigabit Ethernet

4 695 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 0 kr
  • Varenummer
  • 5011125670
  • Prod. varenr.
  • SFP-10G-ZR-O

Datablad

Generelt
Fabrikant Pro Optix
Produktlinje Pro Optix
Antal pakker 1
Netværkskabeltype SFP+ transceiver modul
Kabel
Venstre forbindelsestype LC enkelttilstand
SFP-modul
Model Indstiksmodul
OEM-producentækvivalent delnummer Cisco SFP-10G-ZR
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype Ethernet 10GBase-ZR
Maks. overføringsafstand 80000 m
Egenskaber Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Netværk
Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 1550 nm
Hardwarespecifikation
Interface 1 x Ethernet 10GBase-ZR - LC single-mode hun x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 70 °C
Garanti
Type 3 års garanti
Service & Support Begrænset garanti - 3 år
Kom foran i køen til Black Friday!