Grundet juletravlhed kan der forekomme 1-3 dages længere leveringstid.

img

Pro Optix SFP (mini-GBIC) transceiver modul (svarende til: Cisco CWDM-SFP-49-40)

Gigabit Ethernet

695 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5011125590
  • Prod. varenr.
  • CWDM-SFP-49-40-O

Datablad

Generelt
Fabrikant Pro Optix
Produktlinje Pro Optix
Antal pakker 1
Netværkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Kabel
Venstre forbindelsestype LC enkelttilstand
SFP-modul
Model Indstiksmodul
OEM-producentækvivalent delnummer Cisco CWDM-SFP-49-40
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype CWDM
Maks. overføringsafstand 40000 m
Egenskaber Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Netværk
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Optisk bølgelængde 1490 nm
Hardwarespecifikation
Interface 1 x CWDM - LC enkelttilstand hun x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 70 °C
Garanti
Type 3 års garanti
Service & Support Begrænset garanti - 3 år
Kom foran i køen til Black Friday!