Grundet juletravlhed kan der forekomme 1-3 dages længere leveringstid.

img

Pro Optix SFP (mini-GBIC) transceiver modul (svarende til: Cisco GLC-EZX-SMD)

Gigabit Ethernet

1 195 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5011125508
  • Prod. varenr.
  • GLC-EZX-SMD-O

Datablad

Generelt
Fabrikant Pro Optix
Produktlinje Pro Optix
Antal pakker 1
Netværkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Kabel
Venstre forbindelsestype LC enkelttilstand
SFP-modul
Model Indstiksmodul
OEM-producentækvivalent delnummer Cisco GLC-EZX-SMD
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype Ethernet 1000Base-ZX
Maks. overføringsafstand 120000 m
Egenskaber Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Netværk
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Optisk bølgelængde 1550 nm
Hardwarespecifikation
Interface 1 x Ethernet 1000Base-ZX - LC enkelttilstand hun x 2
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 70 °C
Garanti
Type 3 års garanti
Service & Support Begrænset garanti - 3 år

Testsammanfattning för

Baseret på analyser af bruger- og ekspertanmeldelser indsamlet fra hele verden.