img

Direktronik Mpo To Mpo Multimode Om3 Type B Teal 1M

MPO MPO OM3 1m

1 031 kr
  • Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5011112640
  • Prod. varenr.
  • 117-0875

Datablad

Overskrift
Fabrikant Direktronik
Kabel
Fiberoptiktype Multimodus
Venstre forbindelsestype MPO
Han/hun venstre forbindelse Hun
Antal af venstre forbindelser 1
Højre forbindelsestype MPO
Han/hun højre forbindelse Hun
Antal af højre forbindelser 1
Overensstemmelsesstandarder OM3
Antal fiber 12
Mål og vægt
Længde 1 m