img

Deltaco Netværkskabel

SC/PC SC/PC OM3 1m

280 kr
  • Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5011105892
  • Prod. varenr.
  • SCSC-61

Datablad

Overskrift
Fabrikant Deltaco
Kabel
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Venstre forbindelsestype SC/PC
Han/hun venstre forbindelse Han
Antal af venstre forbindelser 2
Højre forbindelsestype SC/PC
Han/hun højre forbindelse Han
Antal af højre forbindelser 2
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Overensstemmelsesstandarder OM3
Antal fiber 2
Mål og vægt
Længde 1 m