img

Deltaco Patchkabel

LC/UPC multi-mode ST/UPS multi-tilstand

205 kr
  • Lagerstatus: Afsendes inden for 3-4 dage
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5011105888
  • Prod. varenr.
  • LCST-72

Datablad

Kabel
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Venstre forbindelsestype LC/UPC multi-mode
Han/hun venstre forbindelse Han
Antal af venstre forbindelser 2
Højre forbindelsestype ST/UPS multi-tilstand
Han/hun højre forbindelse Han
Antal af højre forbindelser 2
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Overensstemmelsesstandarder OM4
Antal fiber 2
Diverse
Farve Pink
Mål og vægt
Længde 200 cm
Længde i Meter 2 m