img

Deltaco Netværkskabel

ST/PC LC/PC OM3 5m

358 kr
  • 3-4 dage
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5011105883
  • Prod. varenr.
  • LCST-65

Datablad

Overskrift
Fabrikant Deltaco
Kabel
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Venstre forbindelsestype LC/PC
Han/hun venstre forbindelse Han
Antal af venstre forbindelser 2
Højre forbindelsestype ST/PC
Han/hun højre forbindelse Han
Antal af højre forbindelser 2
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Overensstemmelsesstandarder OM3
Antal fiber 2
Diverse
Farve Blå
Mål og vægt
Længde 5 m

Testsammanfattning för

Baseret på analyser af bruger- og ekspertanmeldelser indsamlet fra hele verden.