img

Deltaco Netværkskabel

LC/APC enkelttilstand LC/APC enkelttilstand

216 kr
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5011105832
  • Prod. varenr.
  • LCLC-2S-SI-APC

Datablad

Kabel
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype LC/APC enkelttilstand
Han/hun venstre forbindelse Han
Antal af venstre forbindelser 1
Højre forbindelsestype LC/APC enkelttilstand
Han/hun højre forbindelse Han
Antal af højre forbindelser 1
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Overensstemmelsesstandarder OS2
Diverse
Farve Gul
Mål og vægt
Længde 200 cm
Længde i Meter 2 m