Deltaco Netværkskabel SC/PC SC/PC OS2 1.5m

Deltaco Netværkskabel SC/PC SC/PC OS2 1.5m

469 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Kan sendes inden for 48 timer
Deltaco varenummer FB-51S-5
Dustin varenummer 5011105817

Datablad

  • Højre forbindelsestype
    SC/PC
  • Venstre forbindelsestype
    SC/PC
  • Diameter af kore / belægning
    9 / 125 micron
  • Overensstemmelsesstandarder
    OS2
  • Længde
    1.5 m
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer Netværkskabel

Overskrift

Fabrikant
Deltaco

Kabel

Teknologi
Fiberoptik
Fiberoptiktype
Singlemodus
Venstre forbindelsestype
SC/PC
Han/hun venstre forbindelse
Han
Antal af venstre forbindelser
2
Højre forbindelsestype
SC/PC
Han/hun højre forbindelse
Han
Antal af højre forbindelser
2
Diameter af kore / belægning
9 / 125 micron
Overensstemmelsesstandarder
OS2
Antal fiber
2

Mål og vægt

Længde
1.5 m

Service & Support

Type
Begrænset livtidsgaranti
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.