img

Ubiquiti U Fiber Single-Mode

Gigabit Ethernet

265 kr
  • Lagerstatus: Kan sendes omgående 8 på lager
  • Forsendelse fra: 59 kr
  • Varenummer
  • 5011021771
  • Prod. varenr.
  • UF-SM-1G-S

Datablad

Generelt
Fabrikant Ubiquiti
Produktlinje Ubiquiti U Fiber
Model Single-Mode
Antal pakker 2
Netværkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
SFP-modul
Model Indstiksmodul
Kabeltype Ethernet 1000Base-BiDi
Netværk
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet