Moxa TCF-142-M-SC

Moxa TCF-142-M-SC 

1.495 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Kan sendes omgående (2 på lager)
Moxa varenummer TCF-142-M-SC
Dustin varenummer 5010989349
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer TCF-142-M-SC

Generelt

Fabrikant
Produktlinje
Model
TCF-142-M-SC
Antal pakker
1
Netværkskabeltype
Medieomsætter

Kabel

Højre forbindelsestype
SC multimodus

SFP-modul

Forbindelsesteknologi
Kabling
Maks. overføringsafstand
5,000 m
Overensstemmelsesstandarder
cUL, cULus, EN 60950-1, EN 61000-4-11, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-4, EN 61000-4-5, EN 61000-4-6, EN 61000-4-8, FCC, FCC CFR47 Part 15, RoHS, UL

Netværk

Dataforbindelsesprotokol
RS-232, RS-442, RS-485
Dataoverførselshastighed
0.001 Gbps
Optisk bølgelængde
850 nm

Hardwarespecifikation

Interface
1 x netværk - SC multi-mode, 1 x seriel - RS-232/422/485 - Terminalblok (klemme)
Min. driftstemperatur
0 °C
Maks. driftstemperatur
60 °C
Fugtighedsgrad ved brug
5 - 95%

Dimensioner og vægt

Bredde
6.7 cm
Dybde
10 cm
Højde
2.2 cm

Garanti

Type
5 års garanti
Service & Support
Begrænset garanti - reservedele og arbejdskraft - 5 år
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Dokumenter TCF-142-M-SC

PDF-dokument

Andre kunder så også