img

Microconnect Netværkskabel

SC/PC multimodus SC/PC MultiMode Multimodus

845 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 59 kr
  • Varenummer
  • 5010983367
  • Prod. varenr.
  • FIB220050

Datablad

Generelt
Kontakttype venstre SC/PC multimodus
Højre forbindelsestype SC/PC MultiMode
Fiberoptiktype Multimodus
Type til venstrekontakt Han
Type til højrekontakt Han
Farve
Farve Orange
Service & Support
Service & Support 25 års garanti
Mål og vægt
Længde 50 m