Deltaco Netværkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 0.5m
Deltaco Netværkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 0.5m
Deltaco Netværkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 0.5m
Deltaco Netværkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 0.5m

Deltaco Netværkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 0.5m

239 kr.
Forsendelse fra 69 kr.

Længde: 0.5 m

Kan sendes inden for 48 timer
Deltaco varenummer LCLC-0S-5
Dustin varenummer 5010983366

Datablad

  • Højre forbindelsestype
    LC/UPC
  • Venstre forbindelsestype
    LC/UPC
  • Diameter af kore / belægning
    9 / 125 micron
  • Overensstemmelsesstandarder
    OS2
  • Længde
    0.5 m
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer Netværkskabel

Overskrift

Fabrikant

Kabel

Teknologi
Fiberoptik
Fiberoptiktype
Singlemodus
Venstre forbindelsestype
LC/UPC
Han/hun venstre forbindelse
Han
Antal af venstre forbindelser
2
Højre forbindelsestype
LC/UPC
Han/hun højre forbindelse
Han
Antal af højre forbindelser
2
Diameter af kore / belægning
9 / 125 micron
Overensstemmelsesstandarder
OS2
Antal fiber
2

Mål og vægt

Længde
0.5 m

Service & Support

Type
5 års garanti
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.