img

TP-Link TL-SM311LM

445 kr
  • Lagerstatus: Leveres inden for 2-4 dage.
  • Forsendelse fra: 59 kr
  • Varenummer
  • 5010968219
  • Prod. varenr.
  • TL-SM311LM

Datablad

Overskrift
Producent TP-LINK Technologies
Antal pakker 1
Model TL-SM311LM
Produktserie TP-LINK
Generelt
Netværk / Formfaktor Indstiksmodul
Netværk / Type SFP (mini-GBIC) transceiver modul
General
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
Driftstemperatur
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 70 °C
Netværk og Kommunikation
Tilslutningsteknologi Kabling
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 1000 Mbps
Kompatibel standard IEEE 802.3z
Network & Communication
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Networking / Features Full duplex capability
Netværk
Kabeltype Ethernet 1000Base-SX