img

Microconnect Netværkskabel

SC/UPC singlemode SC/UPC SingleMode Simplex Singlemodus 9/125

169 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 59 kr
  • Varenummer
  • 5010879675
  • Prod. varenr.
  • FIB224015

Datablad

Generelt
Kontakttype venstre SC/UPC singlemode
Højre forbindelsestype SC/UPC SingleMode
Duplex/Simplex Simplex
Fiberoptiktype Singlemodus
Version OS2
Cladding 9/125
Polish left side UPC
Polish right side UPC
Type til venstrekontakt Han
Type til højrekontakt Han
Farve
Farve Gul
Service & Support
Service & Support 25 års garanti
Mål og vægt
Længde 15 m