Black Week

Til kampagnen

Microconnect Optisk fiberkabel LC/PC ST/PC OS1 10m

Microconnect Optisk fiberkabel LC/PC ST/PC OS1 10m

459 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
Microconnect varenummer FIB411010
Dustin varenummer 5010759925

Datablad

  • Højre forbindelsestype
    ST/PC
  • Venstre forbindelsestype
    LC/PC
  • Diameter af kore / belægning
    9 / 125 micron
  • Overensstemmelsesstandarder
    OS1
  • Længde
    10 m
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer Optisk fiberkabel

Overskrift

Fabrikant
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptik
Fiberoptiktype
Singlemodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype
LC/PC
Han/hun venstre forbindelse
Han
Antal af venstre forbindelser
2
Højre forbindelsestype
ST/PC
Han/hun højre forbindelse
Han
Antal af højre forbindelser
2
Diameter af kore / belægning
9 / 125 micron
Overensstemmelsesstandarder
OS1

Diverse

Farve
Gul

Mål og vægt

Længde
10 m

Service & Support

Type
25 års garanti
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.