Direktronik Optisk fiberkabel LC/UPC LC/UPC OS2 10m

DirektronikOptisk fiberkabelLC/UPC LC/UPC OS2 10m

189 kr.
Forsendelse fra 69 kr.

Længde: 10 m

Kan sendes inden for 48 timer
Direktronik varenummer 117-0642
Dustin varenummer 5010674618

Datablad

  • Højre forbindelsestype
    LC/UPC
  • Venstre forbindelsestype
    LC/UPC
  • Diameter af kore / belægning
    9 / 125 micron
  • Overensstemmelsesstandarder
    OS2
  • Længde
    10 m
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer Optisk fiberkabel

Overskrift

Fabrikant

Kabel

Teknologi
Fiberoptik
Fiberoptiktype
Singlemodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype
LC/UPC
Han/hun venstre forbindelse
Han
Antal af venstre forbindelser
1
Højre forbindelsestype
LC/UPC
Han/hun højre forbindelse
Han
Antal af højre forbindelser
1
Diameter af kore / belægning
9 / 125 micron
Overensstemmelsesstandarder
OS2
Antal fiber
1

Diverse

Farve
Gul

Mål og vægt

Længde
10 m
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.