img

Direktronik Optisk fiberkabel

SC/APC SC/APC OS1 1m

241 kr
  • 1 på lager
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010674227
  • Prod. varenr.
  • 117-0401

Datablad

Overskrift
Fabrikant Direktronik
Kabel
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype SC/APC
Han/hun venstre forbindelse Han
Antal af venstre forbindelser 2
Højre forbindelsestype SC/APC
Han/hun højre forbindelse Han
Antal af højre forbindelser 2
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Overensstemmelsesstandarder OS1
Antal fiber 2
Mål og vægt
Længde 1 m