img

Direktronik Optisk fiberkabel

SC SC Duplex Singlemodus 9/125

219 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 59 kr
  • Varenummer
  • 5010674227
  • Prod. varenr.
  • 17-0401

Datablad

Generelt
Kontakttype venstre SC
Kontakttype højre SC
Duplex/Simplex Duplex
Fiberoptiktype Singlemodus
Version OM1
Cladding 9/125
Slibningstype venstre side APC
Slibningstype højre side APC
Type til venstrekontakt Han
Type til højrekontakt Han
Farve
Farve Gul
Mål og vægt
Længde 1 m
Service & Support
Service og Support 25 års garanti