Der cirkulerer i øjeblikket en falsk e-mail, der ser ud til at komme fra Dustin. I mailen står der, at du har mulighed for at vinde en ny iPhone. Mailen kommer ikke fra Dustin, og vi anbefaler ikke, at man åbner den.

img

Microconnect Optisk fiberkabel

FC SC Duplex Singlemodus 9/125

289 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 59 kr
  • Varenummer
  • 5010585420
  • Prod. varenr.
  • FIB721003

Datablad

Generelt
Version OS2
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 9/125
Type til venstrekontakt Han
Kontakttype venstre FC
Slibningstype venstre side UPC
Type til højrekontakt Han
Kontakttype højre SC
Slibningstype højre side UPC
Fiberoptiktype Singlemodus
Farve
Farve Gul
Mål og vægt
Længde 3 m
Service & Support
Service og Support 25 års garanti