img

Intel Ethernet Sfp+ Sr Optics

Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet

861 kr
  • Lagerstatus: Findes på lager, klar til at blive sendt. +10 på lager
  • Forsendelse fra: 59 kr
  • Varenummer
  • 5010384077
  • Prod. varenr.
  • E10GSFPSR

Datablad

Fabrikant Intel
Produktlinje Intel
Model Ethernet SFP+ SR Optics, Indstiksmodul
Antal pakker 1
Netværkskabeltype SFP+ transceiver modul
Kompatible åbninger 1 x SFP+
Interface 1 x Ethernet 10GBase-SR
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype Ethernet 1000Base-SX, Ethernet 10GBase-SR
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet
Optisk bølgelængde 850 nm
SFP-module
Form Factor Plug-in module