img

Microconnect Optisk fiberkabel

LC/UPC multi-mode LC/UPC multi-mode OM3 5m

358 kr
  • 48 timer
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010310351
  • Prod. varenr.
  • FIB442005

Datablad

Overskrift
Fabrikant MicroConnect
Kabel
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype LC/UPC multi-mode
Han/hun venstre forbindelse Han
Antal af venstre forbindelser 2
Højre forbindelsestype LC/UPC multi-mode
Han/hun højre forbindelse Han
Antal af højre forbindelser 2
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Overensstemmelsesstandarder OM3
Diverse
Farve Blå
Mål og vægt
Længde 5 m
Service & Support
Type 25 års garanti