Microconnect Optisk fiberkabel MT-RJ/UPC MT-RJ/UPC OM1 10m

Microconnect Optisk fiberkabel MT-RJ/UPC MT-RJ/UPC OM1 10m

340 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
Begrænset antal:
Microconnect varenummer FIB330010
Dustin varenummer 5010310282

Datablad

  • Højre forbindelsestype
    MT-RJ/UPC
  • Venstre forbindelsestype
    MT-RJ/UPC
  • Diameter af kore / belægning
    62,5 / 125 my
  • Overensstemmelsesstandarder
    OM1
  • Længde
    10 m

Hvor er specifikationen, tilbehøret og anmeldelserne?

Vi har flyttet lidt rundt på tingene. Specifikationen, tilbehøret og anmeldelserne finder du fremover under vores faner lidt længere oppe.

Specifikationer Optisk fiberkabel

Overskrift

Fabrikant
MicroConnect

Kabel

Fiberoptiktype
Multimodus
Diameter af kore / belægning
62,5 / 125 my
Teknologi
Fiberoptik
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype
MT-RJ/UPC
Overensstemmelsesstandarder
OM1
Højre forbindelsestype
MT-RJ/UPC
Han/hun højre forbindelse
Han
Han/hun venstre forbindelse
Han
Antal af højre forbindelser
1
Antal af venstre forbindelser
1

Mål og vægt

Længde
10 m

Service & Support

Type
25 års garanti
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Andre kunder så også