img

Microconnect Optisk fiberkabel

LC/PC multimodus LC/PC multimodus OM1 5m

289 kr
  • 48 timer
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010310215
  • Prod. varenr.
  • FIB440005

Datablad

Overskrift
Fabrikant MicroConnect
Kabel
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype LC/PC multimodus
Han/hun venstre forbindelse Han
Antal af venstre forbindelser 2
Højre forbindelsestype LC/PC multimodus
Han/hun højre forbindelse Han
Antal af højre forbindelser 2
Diameter af kore / belægning 62,5 / 125 my
Overensstemmelsesstandarder OM1
Diverse
Farve Orange
Mål og vægt
Længde 5 m
Service & Support
Type 25 års garanti