Microconnect Optisk fiberkabel ST/UPC ST/UPC OM1 5m

Microconnect Optisk fiberkabel ST/UPC ST/UPC OM1 5m

349 kr.
Forsendelse fra 69 kr.

Dette produkt er enten midlertidigt eller permanent udgået. Brug gerne søgefunktionen for at finde et andet produkt.

Microconnect varenummer FIB112005
Dustin varenummer 5010310188

Datablad

  • Højre forbindelsestype
    ST/UPC
  • Venstre forbindelsestype
    ST/UPC
  • Diameter af kore / belægning
    50 / 125 my
  • Overensstemmelsesstandarder
    OM1
  • Længde
    5 m
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer Optisk fiberkabel

Overskrift

Fabrikant
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptik
Fiberoptiktype
Multimodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype
ST/UPC
Han/hun venstre forbindelse
Han
Antal af venstre forbindelser
2
Højre forbindelsestype
ST/UPC
Han/hun højre forbindelse
Han
Antal af højre forbindelser
2
Diameter af kore / belægning
50 / 125 my
Overensstemmelsesstandarder
OM1

Mål og vægt

Længde
5 m

Service & Support

Type
25 års garanti
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.