img

Microconnect Optisk fiberkabel

SC/PC multimodus MT-RJ/PC multi-mode OM3 2m

306 kr
  • Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010310181
  • Prod. varenr.
  • FIB322002

Datablad

Overskrift
Fabrikant MicroConnect
Kabel
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype MT-RJ/PC multi-mode
Han/hun venstre forbindelse Han
Antal af venstre forbindelser 1
Højre forbindelsestype SC/PC multimodus
Han/hun højre forbindelse Han
Antal af højre forbindelser 2
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Overensstemmelsesstandarder OM3
Mål og vægt
Længde 2 m
Service & Support
Type 25 års garanti