Black Friday-åbningstider for ordreafdelingen: Fredag 8:30–21, Cyber Monday 8:30–21

img

Microconnect Optisk fiberkabel

SC/UPC LC/UPC OS1 7m

375 kr
  • 48 timer
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010310138
  • Prod. varenr.
  • FIB421007

Datablad

Overskrift
Fabrikant MicroConnect
Kabel
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype LC/UPC
Han/hun venstre forbindelse Han
Antal af venstre forbindelser 2
Højre forbindelsestype SC/UPC
Han/hun højre forbindelse Han
Antal af højre forbindelser 2
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Overensstemmelsesstandarder OS1
Diverse
Farve Gul
Mål og vægt
Længde 7 m
Service & Support
Type 25 års garanti
Kom foran i køen til Black Friday!