Black Friday-åbningstider for ordreafdelingen: Fredag 8:30–21, Cyber Monday 8:30–21

img

Microconnect Optisk fiberkabel

MT-RJ/UPC MT-RJ/UPC OM1 2m

238 kr
  • Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010310136
  • Prod. varenr.
  • FIB330002

Datablad

Overskrift
Fabrikant MicroConnect
Kabel
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype MT-RJ/UPC
Han/hun venstre forbindelse Han
Antal af venstre forbindelser 1
Højre forbindelsestype MT-RJ/UPC
Han/hun højre forbindelse Han
Antal af højre forbindelser 1
Diameter af kore / belægning 62,5 / 125 my
Overensstemmelsesstandarder OM1
Mål og vægt
Længde 2 m
Service & Support
Type 25 års garanti
Kom foran i køen til Black Friday!