img

Microconnect Optisk fiberkabel

ST/PC multi-mode ST/PC multi-mode OM1 3m

340 kr
  • 5 på lager
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010310087
  • Prod. varenr.
  • FIB112003

Datablad

Overskrift
Fabrikant MicroConnect
Kabel
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype ST/PC multi-mode
Han/hun venstre forbindelse Han
Antal af venstre forbindelser 2
Højre forbindelsestype ST/PC multi-mode
Han/hun højre forbindelse Han
Antal af højre forbindelser 2
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Overensstemmelsesstandarder OM1
Mål og vægt
Længde 3 m
Service & Support
Type 25 års garanti