img

Microconnect Optisk Fiberkabel

SC/PC multimodus LC/PC multimodus OM1 0.5m

204 kr
  • 48 timer
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010310020
  • Prod. varenr.
  • FIB4200005

Datablad

Overskrift
Fabrikant MicroConnect
Kabel
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype LC/PC multimodus
Han/hun venstre forbindelse Han
Antal af venstre forbindelser 2
Højre forbindelsestype SC/PC multimodus
Han/hun højre forbindelse Han
Antal af højre forbindelser 2
Diameter af kore / belægning 62,5 / 125 my
Overensstemmelsesstandarder OM1
Mål og vægt
Længde 0.5 m
Service & Support
Type 25 års garanti