img

Microconnect Optisk fiberkabel

SC/PC multimodus SC/PC multimodus OM1 1m

213 kr
  • 48 timer
  • Forsendelse fra: 69 kr
  • Varenummer
  • 5010309967
  • Prod. varenr.
  • FIB220001

Datablad

Overskrift
Fabrikant MicroConnect
Kabel
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype SC/PC multimodus
Han/hun venstre forbindelse Han
Antal af venstre forbindelser 2
Højre forbindelsestype SC/PC multimodus
Han/hun højre forbindelse Han
Antal af højre forbindelser 2
Diameter af kore / belægning 62,5 / 125 my
Overensstemmelsesstandarder OM1
Diverse
Farve Orange
Mål og vægt
Længde 1 m
Service & Support
Type 25 års garanti