Microconnect Netværkskabel SC/UPC SC/UPC OS2 2m
Microconnect Netværkskabel SC/UPC SC/UPC OS2 2m
Microconnect Netværkskabel SC/UPC SC/UPC OS2 2m
Microconnect Netværkskabel SC/UPC SC/UPC OS2 2m

Microconnect Netværkskabel SC/UPC SC/UPC OS2 2m

269 kr.
Forsendelse fra 69 kr.
Kan sendes omgående (5 på lager)
Microconnect varenummer FIB224002
Dustin varenummer 5010309767

Datablad

  • Højre forbindelsestype
    SC/UPC
  • Venstre forbindelsestype
    SC/UPC
  • Diameter af kore / belægning
    9 / 125 micron
  • Overensstemmelsesstandarder
    OS2
  • Længde
    2 m
Produktet mangler beskrivelse.

Specifikationer Netværkskabel

Overskrift

Fabrikant
MicroConnect

Kabel

Teknologi
Fiberoptik
Fiberoptiktype
Singlemodus
Kappemateriale
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Venstre forbindelsestype
SC/UPC
Han/hun venstre forbindelse
Han
Antal af venstre forbindelser
1
Højre forbindelsestype
SC/UPC
Han/hun højre forbindelse
Han
Antal af højre forbindelser
1
Diameter af kore / belægning
9 / 125 micron
Overensstemmelsesstandarder
OS2

Diverse

Farve
Gul

Mål og vægt

Længde
2 m

Service & Support

Type
25 års garanti
Der er ikke noget tilbehør til dette produkt.

Andre kunder så også