img

D-Link DEM 210

1 067 kr
  • Lagerstatus: Leveres inden for 2-4 dage.
  • Forsendelse fra: 59 kr
  • Varenummer
  • 5010103111
  • Prod. varenr.
  • DEM-210

Datablad

Overskrift
Producent D-Link
Antal pakker 1
Model 210
Produktserie D-Link DEM
Generelt
Netværk / Formfaktor Indstiksmodul
Netværk / Type SFP (mini-GBIC) transceiver modul
General
Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module
Form Factor Plug-in module
Expansion / Connectivity
Interfaces 1 x Ethernet 100Base-FX - LC single mode x 2
Driftstemperatur
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 70 °C
Netværk og Kommunikation
Tilslutningsteknologi Kabling
Dataforbindelsesprotokol Fast Ethernet
Dataoverførselshastighed 100 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol Fast Ethernet
Networking / Features Half duplex mode
Compliant Standards IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Netværk
Kabeltype Ethernet 100Base-FX