img

D-Link DEM 210

1 039 kr
  • Lagerstatus: Bestillingsvare. Ukendt leveringstid.
  • Forsendelse fra: 59 kr
  • Varenummer
  • 5010103111
  • Prod. varenr.
  • DEM-210

Datablad

Overskrift
Producent D-Link
Pakket kvantitet 1
Model 210
Produktserie D-Link DEM
Netværk og Kommunikation
Tilslutningsteknologi Kabling
Dataforbindelsesprotokol Fast Ethernet
Dataoverførselshastighed 100 Mbps
Netværksfunktioner Half duplex mode
Kompatibel standard IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Network & Communication
Data Link Protocol Fast Ethernet
Miljøparametre
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 70 °C
Ekspansion / Konnektivitet
Tilslutninger 1 x Ethernet 100Base-FX - LC single mode x 2
Generelt
Formfaktor Indstiksmodul
Netværkstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver module
Netværk
Kabeltype Ethernet 100Base-FX
General
Form Factor Plug-in module