SFP & GBIC

Filter

kr
kr
Ubiquiti U Fiber 10 Gigabit Ethernet
Varenummer 5011016040 Prod. varenr. UF-SM-10G
  • Fabrikant Ubiquiti
  • Netværkskabeltype SFP+ transceiver modul
  • Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
  • Venstre forbindelsestype LC enkelttilstand
7 på lager
1.045 kr.
Ubiquiti UniFI DAC SFP+ 0.5M
Varenummer 5011181302 Prod. varenr. UC-DAC-SFP+
    37 på lager
    185 kr.
    Ubiquiti U Fiber Multi-Mode 2-pack Gigabit Ethernet
    Varenummer 5011023606 Prod. varenr. UF-MM-1G
    • Fabrikant Ubiquiti
    • Netværkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
    • Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
    6 på lager
    215 kr.
    Ubiquiti UDC-1 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 1M
    Varenummer 5011079012 Prod. varenr. UDC-1
      24 på lager
      225 kr.
      TP-Link TL-SM311LM Gigabit Ethernet
      Varenummer 5010968219 Prod. varenr. TL-SM311LM
      • Fabrikant TP-LINK
      • Netværkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
      • Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
      • Kompatible åbninger 1 x SFP (mini-GBIC)
      12 på lager
      195 kr.
      Ubiquiti UDC-2 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 2M
      Varenummer 5011079013 Prod. varenr. UDC-2
        5 på lager
        295 kr.
        Ubiquiti UDC-3 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 3M
        Varenummer 5011079014 Prod. varenr. UDC-3
        • Fabrikant Ubiquiti
        • Netværkskabeltype 10GBase-kabel til direkte påsætning
        • Venstre forbindelsestype SFP+
        • Venstre forbindelsestype SFP+
        21 på lager
        345 kr.
        Mikrotik S+RJ10 10 Gigabit Ethernet
        Varenummer 5011091064 Prod. varenr. S+RJ10
        • Fabrikant MikroTik
        • Netværkskabeltype SFP+ transceiver modul
        • Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
        • Højre forbindelsestype RJ-45
        5 på lager
        695 kr.
        Direktronik DAC SFP+ Blå 1M 10 Gigabit Ethernet
        Varenummer 5011130090 Prod. varenr. 133-5574
        • Fabrikant Direktronik
        • Netværkskabeltype 10GBase-kabel til direkte påsætning
        • Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
        • Kompatible åbninger 1 x SFP+
        1 på lager
        295 kr.
        Aruba Aruba 10 Gigabit Ethernet
        Varenummer 5011076210 Prod. varenr. J9150D
        • Fabrikant Hewlett Packard Enterprise
        • Netværkskabeltype SFP+ transceiver modul
        • Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
        • Venstre forbindelsestype SFP+
        2 på lager
        3.645 kr.
        D-Link DEM 311GT Gigabit Ethernet
        Varenummer 5010051086 Prod. varenr. DEM-311GT
        • Fabrikant D-Link
        • Netværkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
        • Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
        • Kompatible åbninger 1 x SFP (mini-GBIC)
        2 på lager
        449 kr.
        Pro Optix SFP (mini-GBIC) transceiver modul (svarende til: Cisco GLC-SX-MMX) Gigabit Ethernet
        Varenummer 5011125499 Prod. varenr. GLC-SX-MMX-P
        • Fabrikant Pro Optix
        • Netværkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
        • Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
        • Venstre forbindelsestype LC multimodus
        2 på lager
        495 kr.
        Digitus DAC SFP+ 10 Gigabit Black 0.5M
        Varenummer 5011260665 Prod. varenr. DN-81220
          3 på lager
          195 kr.
          Pro Optix SFP+ transceiver modul (svarende til: Cisco SFP-10G-T) 10 Gigabit Ethernet
          Varenummer 5011125661 Prod. varenr. SFP-10G-T-O
          • Fabrikant Pro Optix
          • Netværkskabeltype SFP+ transceiver modul
          • Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
          • Venstre forbindelsestype RJ-45
          5 på lager
          1.395 kr.
          Mikrotik DAC SFP/SFP+/SFP28 1M
          Varenummer 5011233485 Prod. varenr. XS+DA0001
            1 på lager
            295 kr.
            Aruba SFP LC MM Gigabit Ethernet
            Varenummer 5011071889 Prod. varenr. J4858D
            • Fabrikant Hewlett Packard Enterprise
            • Netværkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
            • Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
            • Venstre forbindelsestype LC multimodus
            1 på lager
            1.195 kr.
            Mikrotik S-RJ01 Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet
            Varenummer 5011214097 Prod. varenr. S-RJ01
            • Fabrikant MikroTik
            • Netværkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
            • Dataforbindelsesprotokol Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
            • Venstre forbindelsestype SFP (mini-GBIC)
            7 på lager
            295 kr.
            Direktronik SFP 1310Nm 15Km DDMI HP Networking J4858d
            Varenummer 5011230849 Prod. varenr. 133-2348-21050
              9 på lager
              445 kr.
              Pro Optix SFP (mini-GBIC) transceiver modul (svarende til: HP/H3C JD120B) Fast Ethernet
              Varenummer 5011126020 Prod. varenr. JD120B-O
              • Fabrikant Pro Optix
              • Netværkskabeltype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
              • Dataforbindelsesprotokol Fast Ethernet
              • Venstre forbindelsestype LC enkelttilstand
              3 på lager
              215 kr.
              Pro Optix Direkte påsætning-kabel
              Varenummer 5011125948 Prod. varenr. QSFP-H40G-CU2M-P
              • Fabrikant Pro Optix
              • Netværkskabeltype Direkte påsætning-kabel
              • Venstre forbindelsestype QSFP - han
              • Højre forbindelsestype QSFP - han
              9 på lager
              595 kr.
              Dell Prooptix 1000M Sfp Copper 100 M Rj45
              Varenummer 5011222241 Prod. varenr. J8177D-O
                1 på lager
                295 kr.

                Viser 21 af 452 produkter