Netværk
1 099,-
Ubiquiti Amplifi High Density WiFi Router Innovativ og stilren
  • Dataoverførselshastighed 1750 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
5 på lager
2 295,-
img
Linksys WRT32X Gaming Router
Bygget til at dominere
  • Dataoverførselshastighed 3200 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz / 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
+10 på lager
2 999,-
img
Ubiquiti Amplifi High Density WiFi System
Det perfekte WiFi-system til hjemmet
  • Dataoverførselshastighed 5250 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n, 802.11ac
2 995,-
img
Linksys Velop AC2200 2-Pcs
WiFi, som giver dig frihed
  • Dataoverførselshastighed 2200 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
4 på lager
1 299,-
img
Devolo dLAN 1200+ WiFi AC Starter Kit Powerline 1200Mbps
Trådløst Devolo dLAN 1200+ WiFi AC Starter Kit
  • Antal porte 2, 1
  • Dataoverførselshastighed 1200 Mbps
  • Powerline kit Ja
  • Strømstik Ja
+10 på lager
1 533,-
img
Ubiquiti UnifiSwitch 8GE Ports POE 150W
Administreret PoE+-switch med SFP
  • Antal porte 8
  • SFP Standard SFP
  • Blæser Nej
+10 på lager
1 419,-
img
TP-Link Archer C3200
Lynhurtig Triple-band Gigabit Router med AC3200
  • Dataoverførselshastighed 3200 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
6 på lager
2 102,-
img
+10 på lager
1 299,-
img
Ubiquiti EdgeRouter PoE
  • Tilslutningsteknologi Kabling
  • Antal porte 5
  • Antal WAN-porte 1
+10 på lager
-34% 1 329,- Norm.pris 2 005 kr
img
Netgear Nighthawk X6
Med 6 højtydende antenner for maksimal rækkevidde
  • Dataoverførselshastighed 3200 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
+10 på lager
1 495,-
img
Apple AirPort Extreme Base Station
Smart og brugervenlig basestation
  • Dataoverførselshastighed 1300 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
9 på lager
1 658,-
img
Netgear Prosafe Plus Jgs516pe
Gigabit Switch med 16 10/100/1000Mbps RJ45-porte og PoE
  • Antal porte 16
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Nej
2 på lager
1 899,-
img
Synology RT2600ac
  • Dataoverførselshastighed 2530 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz / 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
4 på lager
695,-
img
Devolo DLAN 1200+ WiFi AC Single Powerline 1200Mbps
  • Antal porte 2
  • Dataoverførselshastighed 1200 Mbps
  • Powerline kit Nej
  • Strømstik Ja
+10 på lager
627,-
img
Ubiquiti Unifi Cloud Key
Administrér din UniFi-sky på en smart måde
+10 på lager
495,-
img
+10 på lager
362,-
img
D-Link DHP-601AV AV2 Starter Kit Powerline 1000Mbps
  • Antal porte 1
  • Dataoverførselshastighed 1000 Mbps
  • Powerline kit Ja
  • Strømstik Nej
2 på lager
841,-
img
D-Link DIR-868L
Bedre signal i hele hjemmet
  • Dataoverførselshastighed 930 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac (draft 2.0)
4 på lager
2 995,-
Cisco Rv325
  • Tilslutningsteknologi Kabling
  • Antal porte 16
  • Antal WAN-porte 2
7 på lager
-18% 1 529,- Norm.pris 1 860 kr
img
HPE OfficeConnect 1920S 24xGbit, SFP Web-mgd Switch
Rigtig prisvenlig switch til SMB
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
+10 på lager
-11% 1 549,- Norm.pris 1 745 kr
img
HPE OfficeConnect 1920S 8xGbit, PPoE+ 65W Web-mgd Switch
Rigtig prisvenlig switch til SMB
  • Antal porte 8
5 på lager
Nyhed 2 699,-
img
Google WiFi 3-Pcs
Google WiFi tager dine enheder til det næste niveau.
  • Dataoverførselshastighed 1200 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
+10 på lager
Nyhed 1 149,-
img
Google WiFi 1-Pcs
Google WiFi tager dine enheder til det næste niveau.
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
+10 på lager
Nyhed 3 208,-
img
Netgear ProSAFE XS505M
  • Antal porte 5
  • SFP Standard SFP+
  • Blæser Ja
2 på lager
Nyhed 1 795,-
img
F-Secure Sense Security WiFi Router
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n/ac
2 på lager
Nyhed 2 199,-
img
ASUS RT-AC86U Wireless Router
  • Dataoverførselshastighed 2917 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz / 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
9 på lager
Nyhed 1 195,-
img
HPE OfficeConnect 1920S 8xGbit, Web-mgd Switch
Rigtig prisvenlig switch til SMB
  • Antal porte 8
+10 på lager
Nyhed 1 911,-
img
Netgear GS110EMX
  • Antal porte 10
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Nej
2 på lager
Nyhed 3 795,-
img
Mikrotik CRS317-1G-16S+RM Cloud Router Switch
Meget prisvenlig SFP+ switch med 16 porte
  • Antal porte 1
  • SFP Standard SFP+, SFP
  • Blæser Ja
1 på lager
Nyhed 3 799,-
img
Netgear MS510TXPP
  • Antal porte 8
  • SFP Standard SFP+
  • Blæser Ja
2 på lager
Nyhed 2 999,-
img
Netgear MS510TX
  • Antal porte 8
  • SFP Standard SFP+
  • Blæser Ja
2 på lager
Nyhed 3 195,-
img
HPE OfficeConnect 1920S 24xGbit, SFP PPoE+ 185W Web-mgd Switch
Rigtig prisvenlig switch til SMB
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
+10 på lager
Nyhed 4 399,-
img
Nyhed 1 049,-
img
Nyhed 4 299,-
img
Nyhed 1 599,-
img
Netgear GS110MX
  • Antal porte 10
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Nej
Nyhed 2 725,-
img
ASUS 4G-AC68U LTE WiFi Router
  • Dataoverførselshastighed 1900 Mbps
  • Frequency Band 2.4 GHz / 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
-18% 1 529,- Norm.pris 1 860 kr
img
HPE OfficeConnect 1920S 24xGbit, SFP Web-mgd Switch
Rigtig prisvenlig switch til SMB
  • Antal porte 24
  • SFP Standard SFP
+10 på lager
-11% 1 549,- Norm.pris 1 745 kr
img
HPE OfficeConnect 1920S 8xGbit, PPoE+ 65W Web-mgd Switch
Rigtig prisvenlig switch til SMB
  • Antal porte 8
5 på lager
-8% 549,- Norm.pris 595 kr
img
Zyxel Pla5256 Kit Powerline 1000Mbps
  • Antal porte 2
  • Dataoverførselshastighed 1000 Mbps
  • Powerline kit Ja
  • Strømstik Ja
6 på lager
-20% 159,- Norm.pris 199 kr
img
Netgear ProSafe GS105
Gigabit-performance i miniformat
  • Antal porte 5
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Nej
+10 på lager
-66% 289,- Norm.pris 845 kr
img
+10 på lager
-34% 229,- Norm.pris 345 kr
img
Linksys WUSB6400M AC1200 USB Adapter
  • Formfaktor External
  • Dataforbindelsesprotokol IEEE 802.11g, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, 802.11ac, IEEE 802.11n
  • Grænsefladetype (bus) SuperSpeed USB 3.0
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
+10 på lager
-13% 689,- Norm.pris 795 kr
img
HPE OfficeConnect 1410 24x Un-mgd Switch
Omkostningseffektiv og pålidelig løsning
  • Antal porte 24
  • SFP Standard Nej
  • Blæser Nej
1 på lager
-22% 2 599,- Norm.pris 3 325 kr
img
HPE Aruba 2530 8xGbit, SFP Web-mgd Switch
Suveræn fleksibilitet
  • Antal porte 8
  • SFP Standard Combo SFP
  • Blæser Nej
+10 på lager
-36% 899,- Norm.pris 1 395 kr
img
6 på lager
-21% 1 099,- Norm.pris 1 395 kr
img
HPE OfficeConnect OC20 Dual Radio 802.11ac
Omkostningseffektiv løsning for stabilt og hurtigt WiFi
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
+10 på lager
-12% 229,- Norm.pris 259 kr
img
Devolo WiFi Repeater
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
3 på lager
-43% 499,- Norm.pris 874 kr
img
HPE M210 (WW)
Til dig med store krav til tilgængelighed
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n
+10 på lager
-17% 1 399,- Norm.pris 1 695 kr
img
+10 på lager
-17% 658,- Norm.pris 795 kr
img
HPE SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Op til 550 m med multimode
+10 på lager
-21% 1 099,- Norm.pris 1 395 kr
img
HPE OfficeConnect OC20 Dual Radio 802.11ac
Omkostningseffektiv løsning for stabilt og hurtigt WiFi
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
+10 på lager
Nyhed 3 499,-
img
Ubiquiti Unifi UAP-AC-SHD
  • Dataoverførselshastighed 1733 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11ac
4 på lager
Nyhed 799,-
img
2 på lager
Nyhed 2 139,-
img
2 på lager
-12% 229,- Norm.pris 259 kr
img
Devolo WiFi Repeater
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
3 på lager
-43% 499,- Norm.pris 874 kr
img
HPE M210 (WW)
Til dig med store krav til tilgængelighed
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n
+10 på lager
-17% 1 399,- Norm.pris 1 695 kr
img
+10 på lager
-17% 658,- Norm.pris 795 kr
img
HPE SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Op til 550 m med multimode
+10 på lager
1 060,-
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Pro
Elegant MIMO AP med Dual band
  • Dataoverførselshastighed 1300 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11n, 802.11ac, 802.11b/g, 802.11a
+10 på lager
691,-
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Lite
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11ac
+10 på lager
785,-
img
Ubiquiti Unifi AP-AC Long Range
  • Dataoverførselshastighed 867 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
+10 på lager
625,-
img
Ubiquiti Unifi AP Long Range
Prisvenligt access point med flot design
  • Dataoverførselshastighed 300 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz
  • Trådløs protokol 802.11b/g/n
+10 på lager
2 301,-
img
Ubiquiti Unifi AP-AC HD
  • Dataoverførselshastighed 1733 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11ac
+10 på lager
249,-
img
TP-Link RE200
  • Dataoverførselshastighed 750 Mbps
4 på lager
449,-
img
Netgear EX3700
WiFi Range Extender, så du har signal i hele hjemmet
  • Dataoverførselshastighed 750 Mbps
2 på lager
2 399,-
img
D-Link AirPremier DAP-2695
Nyd af en højtydende trådløs tilslutning
  • Dataoverførselshastighed 1750 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
9 på lager
799,-
img
D-Link DAP-1665
  • Dataoverførselshastighed 1200 Mbps
  • Frekvensbånd 2.4 GHz, 5 GHz
  • Trådløs protokol 802.11 a/b/g/n/ac
4 på lager