Optiske fiberkabler

Filter

kr
kr
Prokord Fiber OS2 LC-LC 9/125 Simplex SM 20M UPC 20m. LC LC OS2

Prokord

Fiber OS2 LC-LC 9/125 Simplex SM 20M UPC 20m. LC LC OS2

Varenummer 5011311805 Prod. varenr. OS2-LCLC-20
  • Stik 1 LC
  • Stik 2 LC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Forbindelsespoleringstype UPC
+100 på lager
549 kr.
Deltaco - Netværkskabel 5m. LC SC OS1/OS2

Deltaco

- Netværkskabel 5m. LC SC OS1/OS2

Varenummer 5011247453 Prod. varenr. LCSC-85
  • Stik 1 LC
  • Stik 2 SC
  • Fiberoptisk type OS1/OS2
  • Kernediameter 9 µm
11 på lager
99 kr.
Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 0.5M 0.5m. LC LC OM1

Prokord

Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 0.5M 0.5m. LC LC OM1

Varenummer 5011177949 Prod. varenr. OM1-LC-LC-0.5
  • Stik 1 LC
  • Stik 2 LC
  • Fiberoptisk type OM1
  • Forbindelsespoleringstype UPC
+100 på lager
153 kr.
Microconnect - Netværkskabel 15m. SC SC OS2

Microconnect

- Netværkskabel 15m. SC SC OS2

Varenummer 5011345630 Prod. varenr. FIB884015
  • Stik 1 SC
  • Stik 2 SC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Forbindelsespoleringstype APC
1 på lager
95 kr.
Ubiquiti UFiber 1.2m. SC SC G.657.A1

Ubiquiti

UFiber 1.2m. SC SC G.657.A1

Varenummer 5011232310 Prod. varenr. UF-SM-PATCH-UPC-APC
  • Stik 1 SC
  • Stik 2 SC
  • Fiberoptisk type G.657.A1
  • Forbindelsespoleringstype UPC
Forventet 21-08-2024
69 kr.
Microconnect Netværkskabel 15m. SC SC OS2

Microconnect

Netværkskabel 15m. SC SC OS2

Varenummer 5010879675 Prod. varenr. FIB224015
  • Stik 1 SC
  • Stik 2 SC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Kernediameter 9 µm
5 på lager
199 kr.
Microconnect - Netværkskabel 5m. SC SC OS2

Microconnect

- Netværkskabel 5m. SC SC OS2

Varenummer 5011338422 Prod. varenr. FIB224005
  • Stik 1 SC
  • Stik 2 SC
  • Fiberoptisk type OS2
  • Kernediameter 9 µm
8 på lager
85 kr.
Direktronik Optisk fiberkabel

Direktronik

Optisk fiberkabel

Varenummer 5010672597 Prod. varenr. 117-0492
    48 timer
    109 kr.
    Deltaco Netværkskabel 20m. 2x LC 2x LC OM4

    Deltaco

    Netværkskabel 20m. 2x LC 2x LC OM4

    Varenummer 5011105856 Prod. varenr. LCLC-720
    • Stik 1 2x LC
    • Stik 2 2x LC
    • Fiberoptisk type OM4
    • Kernediameter 50 µm
    48 timer
    1.089 kr.
    Microconnect Optisk Fiberkabel 2m. LC LC OM1

    Microconnect

    Optisk Fiberkabel 2m. LC LC OM1

    Varenummer 5010310140 Prod. varenr. FIB440002
    • Stik 1 LC
    • Stik 2 LC
    • Fiberoptisk type OM1
    • Kernediameter 62.5 µm
    48 timer
    238 kr.
    Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 20.0M 20m. LC LC OM3

    Prokord

    Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 20.0M 20m. LC LC OM3

    Varenummer 5011177937 Prod. varenr. OM3-LCLC-20
    • Stik 1 LC
    • Stik 2 LC
    • Fiberoptisk type OM3
    • Forbindelsespoleringstype UPC
    +100 på lager
    511 kr.
    Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 10.0M 10m. LC LC OM1

    Prokord

    Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 10.0M 10m. LC LC OM1

    Varenummer 5011177954 Prod. varenr. OM1-LC-LC-10
    • Stik 1 LC
    • Stik 2 LC
    • Fiberoptisk type OM1
    • Forbindelsespoleringstype UPC
    +100 på lager
    213 kr.
    Deltaco LCSC-701 1m. 2x LC 2x SC OM4

    Deltaco

    LCSC-701 1m. 2x LC 2x SC OM4

    Varenummer 5011105870 Prod. varenr. LCSC-701
    • Stik 1 2x LC
    • Stik 2 2x SC
    • Fiberoptisk type OM4
    • Kernediameter 50 µm
    Bestillingsvare (ikke på lager)
    299 kr.
    Ubiquiti Netværkskabel 60.96m. LC LC

    Ubiquiti

    Netværkskabel 60.96m. LC LC

    Varenummer 5011185905 Prod. varenr. FC-SM-200
    • Stik 1 LC
    • Stik 2 LC
    • Produktfarve Sort
    48 timer
    2.099 kr.
    Prokord Fiber OS2 LC-LC 9/125 Simplex SM 10M UPC 10m. LC LC OS2

    Prokord

    Fiber OS2 LC-LC 9/125 Simplex SM 10M UPC 10m. LC LC OS2

    Varenummer 5011311803 Prod. varenr. OS2-LCLC-10
    • Stik 1 LC
    • Stik 2 LC
    • Fiberoptisk type OS2
    • Forbindelsespoleringstype UPC
    +100 på lager
    349 kr.
    Deltaco LCLC-6100 100m. 2x LC 2x LC OM3

    Deltaco

    LCLC-6100 100m. 2x LC 2x LC OM3

    Varenummer 5011105843 Prod. varenr. LCLC-6100
    • Stik 1 2x LC
    • Stik 2 2x LC
    • Fiberoptisk type OM3
    • Kernediameter 50 µm
    48 timer
    1.409 kr.
    Microconnect Optisk fiberkabel 20m. LC LC OM3

    Microconnect

    Optisk fiberkabel 20m. LC LC OM3

    Varenummer 5010310506 Prod. varenr. FIB442020
    • Stik 1 LC
    • Stik 2 LC
    • Fiberoptisk type OM3
    • Kernediameter 50 µm
    48 timer
    630 kr.
    Direktronik Optisk fiberkabel

    Direktronik

    Optisk fiberkabel

    Varenummer 5010674618 Prod. varenr. 117-0642
      48 timer
      189 kr.

      Viser 18 af 221 produkter